اتوبار تکبار

بهترین زمان اسباب کشی

زمان مناسب اسباب کشی پاسخ مشخص و ثابتی ندارد چون خانواده ها و یا شرکتهایی که قصد اسباب کشی دارند شرایط یکسانی ندارند. برخی عجله دارند و برخی مشکل نیروی کار و یا حتی برخی زمان کافی برای اسباب کشی ندارند. به هر حال در این یادداشت سعی بر آن است که بهترین زمان اسباب کشی را به شما پیشنهاد نماید

بهترین زمان اسباب کشی | زمان مناسب اسباب کشی
بهترین زمان اسباب کشی | زمان مناسب اسباب کشی
بهترین زمان اسباب کشی

زمان مناسب اسباب کشی

احتمالا شما هم تجربه این کار را داشته اید و یا دستکم شاهد اسباب کشی دوستان و اقوام خود بوده اید !

مسئله زمان اسباب کشی بستگی کاملی به شرایط مالی، قرارداد اجاره منزل یا شرکت و شرایط خانواده دارد. شاید فکر کنید بهترین زمان اسباب کشی تابستان است ! چون اکثر اسباب کشی ها در این فصل اتفاق میافتد ولی باید بدانید که تابستان و اواخر بهار فصل اسباب کشی است نه بهترین زمان برای آن !

بهترین زمان اسباب کشی برای مستاجران

در این مورد اسباب کشی اداری و منزل تفاوتی ندارد. شما باید قبل از اتمام مهلت قرارداد واحد را تحویل دهید و یا دستکم قبل از اتمام مهلت و صبر و حوصله موجر.

در این شرایط بهتر است از دوهفته قبل به فکر بسته بندی اثاثیه و ماشین باربری باشید. اگر تمایلی به انجام اینکار توسط خودتان ندارید باید دست به جیب شوید. خب در اینصورت دو روز قبل از موعد هم میتوانید کار خود را آغاز و به پایان برسانید.

زمان مناسب اسباب کشی

زمان اسباب کشی برای مدرسه و دانشگاه

اگر فرزند مدرسه ای یا حتی دانشجو دارید بهتر است در فصل تابستان و زمان تعطیلی مدارس و دانشگاه اینکار را انجام دهید. البته فراموش نکردیم که ممکن است اتمام قرار داد شما در فصلی دیگر باشد !

بیشتر موجران این مسئله را درک میکنند و شما میتوانید برای چند ماه قرار داد خود را تمدید کنید تا در سالهای بعدی این مشکل پیش نیاید!

زمان اسباب کشی برای ثروتمندان

تقریبا هر زمانی که بخواهند میتوانند اسباب کشی کنند. تنها با یک تماس !

زمان اسباب کشی برای دانشجویان شهرستانی

معمولا این اسباب کشی چندان سخت نیست و دانشجویان دقیقا میدانند کی و چطور اسباب کشی کنند !

حجم نسبتا کم اثاثیه ، نیروی کار رایگان و همفکری و مشاوره کار را برای دانشجویان راحت میکند. مسئله مهم بیشتر یافتن منزل ( خوابگاه ) جدید است و تماس برای ماشین باربری

وقت مناسب اسباب کشی !

صبح، ظهر یا شب ؟

پیشنهاد ما این است : بسته بندی اثاثیه خود را کامل کنید و یا برای سهولت کار از شرکتهای خدمات باربری استفاده کنید.

پس از بسته بندی اثاثیه بهترین زمان اسباب کشی صبح اول وقت یا ساعت 8 تا 11 شب است که در هر دو مورد باید کمی دقت کرد و مزاحم همسایه های جدید نشد!

ترافیک کم و سرعت جابجایی یکی از دلایل انجام اسباب کشی در این زمان است.

مهمترین دلیل چیدمان اثاثیه در منزل جدید بدون خستگی ناشی از کار زیاد است. چه شب کار انتقال اثاثیه را به منزل جدید انجام دهید چه صبح اول وقت، زمان کافی برای چیدمان اثاثیه را دارید . البته نه یک چیدمان کامل ! چیدمان اثاثیه بطوریکه زندگی جریان عادی خود را بدست آورد.

یک توصیه که باید جدی بگیرید

فرقی نمیکند که خانم هستید یا آقا ! برای روز اسباب کشی و حتی الامکان برای روز بعد مرخص رد کنید.

همسر شما حتما روی کمک شما حساب باز کرده است و مطمئنا به آن احتیاج دارد. اگر هم مجرد هستید مطمئن باشید که روز چیدمان اثاثیه حال و حوصله کار را نخواهید داشت.

بهترین زمان اسباب کشی

مطالب مرتبط با اسباب کشی

اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران