اتوبار تکبار

خرید کارتن اسباب کشی

از گذشته مرسوم بوده است که خانواده ها برای اسباب کشی بدنبال استفاده از کارتنهای استوک برای کاهش هزینه های خود بوده اند. اما در زمان شیوع کرونا استفاده از این کارتن ها روشی معوقلی است. با هم ادامه این مطلب را میخوانیم

راهنمای خرید کارتن اسباب کشی | کارتن مخصوص اسباب کشی
راهنمای خرید کارتن اسباب کشی | کارتن مخصوص اسباب کشی
خرید کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی و کرونا

احتمالا شما هم با ما هم عقیده هستید که عدم استفاده از کارتن های دست دوم یا به اصلاح استوک یکی از روشهای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این بیماری همه گیر است. بنابراین اگر برای سلامتی خود اهمیت قائل هستید استفاده از این کارتن ها را فراموش کنید.

آیا اتوبار تکبار تهران کارتن اسباب کشی هم دارد

ما برای سرویس های بسته بندی اثاثیه منزل و برای مشتریان خود کارتن های نو اسباب کشی در حد موردنیاز را فراهم میکنیم اما نه برای خرید عموم. بنابراین این مطلب یک راهنمای کلی برای افرادی است که نیاز به کارتن دارند

نکات تهیه کارتن اسباب کشی

1- از کارتنهای 5 یا 7 لایه برای بسته بندی اثاثیه خود استفاده کنید. شاید کمی گرانتر باشند اما سلامتی اثاثیه شما را در حین بارگیری و حمل و نقل فراهم میکنند.

2- شما میتوانید کارتنهای مورد نیاز خود را بصورت پکیج و یا تک تک از برخی فروشگاه های آنلاین نظیر دیجیکالا تهیه کنید. کمی قیمت بالاتر و شاید کیفیت پایین تر

3- برخی از شرکتهای اسباب کشی بهترین و متنوع ترین انواع کارتن های اسباب کشی را برای شما تهیه خواهند کرد، آنهم با قیمتی ارزان تر از فروشگاه های اینترنتی. همچنین شما میتوانید با مشاوره صحیح از این شرکتها بهترین و مناسبترین سفارش را داشته باشد. حتی ممکن است کل پروژه بسته بندی اثاثیه و همینطور اسباب کشی خود را به این شرکتها واگذار کنید.

در ادامه به معرفی دو شرکت باربری معتبر در تهران میپردازیم که ارسال کارتن اسباب کشی را در دستور کار خود دارند

اتوبار و باربری شمیرانات - زیبابار تهران

چنانچه به کارتن اسباب کشی نیاز دارید با شماره تلفن 1720 تماس بگیرید و بهترین و مرغوبترین کارتن اسباب کشی را با قیمت مناسب و با قابلیت استفاده مجدد به زیبابار تهران سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن آنرا تحویل بگیرید. برایسفارش میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

خرید کارتن مخصوص اسباب کشی از زیبابار تهران

اتوبار و باربری طلایی تهران

یکی از شرکتهای خوشنام و خوش برخورد و همینطور بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه در تهران است. بهترین و مرغوبترین جنس ملزومات بسته بندی و کیفیت کار بسیار عالی. برای خرد کارتن اسباب کشی از این شرکت و کسب مشاوره میتوانید از طری لینک زیر ادقام نمایید.

خرید کارتن اسباب کشی

لازم به توضیح است که کارتن های اسبا کشی دز سایزهای مختلف ارائهمیشود که هر یک مناسب انجام و بسته بندی برخی از اثاثیه هیتند.

اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران