اتوبار تکبار

دلایل ضروری بودن بیمه حمل و نقل

ضرورت بیمه حمل و نقل در اسباب کشی زمانی بیشتر احساس می شود که در صدمات ناشی از حمل شرکت باربری هیچ تقصیری نداشته است مثلا در شرایط بد آب و هوایی و یا تصادف رانندگی . برای آسودگی خیال بیمه باربری را پیشنهاد می دهیم

دلایل ضروری بودن بیمه حمل و نقل
دلایل ضروری بودن بیمه حمل و نقل
دلایل ضروری بودن بیمه حمل و نقل

بیمه باربری

ضرورت داشتن بیمه حمل و نقل در زمان اسباب کشی

اغلب باربری ها رویدادهای بوجود آمده در طی حمل اثاثیه را بطور اتفاقی و شانسی می دانند . به عنوان متخصص حمل و نقل (و با دیدن آن همه) ما نمی توانیم به اندازه کافی از اهمیت خرید بیمه حمل و نقل برای اسباب کشی شما تاکید کنیم . آنچه که شما ممکن است در آن زمان خسارات حین اسباب کشی و اهمیت بیمه را در نظر نگرفته باشید، که اگر در حمل و نقل اتفاقی برای بار بیفتد هزینه آن برای مشتری دو برابر می شود .

حقیقت این است که تعدادی از نتایج هنگام حمل و نقل اتفاق می افتد اصلا قابل پیش بینی نمی باشد . یک طوفان برف یا باران می تواند در خودرو ویژه حمل بار نفوذ کند و به محصولات و اثاثیه آسیب جدی برساند. یا یک راننده غیر حرفه ای دیگر در جاده ها می تواند کامیون را از عقب مورد اصابت قرار دهد و باعث خسارت به اسباب و اثاثیه شود . ما مطمئنا برای بهترین ها امیدواریم، اما شما باید به طور همزمان برای بدترین شرایط برنامه ریزی کنید .

چرا بیمه حمل و نقل بسیار مهم است؟

دو دلیل اصلی وجود دارد که خرید بیمه باربری بسیار مهم است و در بلند مدت به شما کمک خواهد کرد.

بدون بیمه حمل و نقل ، شما تنها تحت مسئولیت حمل و نقل حداقل از طریق شرکت اتوبار تحت پوشش قرار می گیرید. این بدان معنی است که در صورتی که هر گونه آسیب رخ می دهد، شما مسئول اثبات مسئولیت اتوبار هستید - و این کار اغلب دشوار است. برای اینکه حمل و نقل خود را از طریق شرکت حامل تحت پوشش قرار دهید، باید :

  • ادعای خود را ظرف 9 ماه پس از تحویل ارسال کنید.
  • شرح جزییات میزان آسیب دیدگی و خسارت و شرح درست آن به منظور دریافت خسارت.
  • ارائه اثبات ارزش و اثبات میزان کالای از دست داده شده
  • اثبات ناکارآمدی شرکت حمل و نقل
  • پس از تکمیل تمام این مراحل، 30 روز طول می کشد تا ادعای شما را تایید کند و سپس باید ظرف 120 روز آن را پاسخ دهید.

اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران