اتوبار تکبار

مشکلات احتمالی باربری در اسباب کشی

اکثر مردم در طول زندگی خود جابه جایی و نقل مکان را تجربه کرده اند و با مشکلات آن تا حدودی آشنایی دارند. آگاه شدن به مسائل و مشکلات باربری می‌تواند برای افرادی که اسباب کشی را تجربه نکرده‌اند آموزنده باشد و به آنها در مدیریت زمان و برنامه ریزی مناسب برای اسباب کشی کمک کند.

مشکلات احتمالی باربری در اسباب کشی
مشکلات احتمالی باربری در اسباب کشی
مشکلات احتمالی باربری در اسباب کشی

مشکلات احتمالی باربری در اسباب کشی

اکثر مردم در طول زندگی خود جابه جایی و نقل مکان را تجربه کرده اند و با مشکلات آن تا حدودی آشنایی دارند. آگاه شدن به مسائل و مشکلات باربری می‌تواند برای افرادی که اسباب کشی را تجربه نکرده‌اند آموزنده باشد و به آنها در مدیریت زمان و برنامه ریزی مناسب برای اسباب کشی کمک کند. در ادامه مطلب به شرح مختصری از مشکلات مربوط به باربری می‌پردازیم.

۱- نبود زمان کافی برای حمل و انتقال وسایل به مکان جدید

گاهی اوقات افراد به دلیل هماهنگ نکردن به موقع با شرکت های حمل بار، در هنگام اسباب کشی دچار مشکل می‌شوند. برخی از این مشکلات ناشی از گم کردن آدرس مکان جدید توسط ماشین های حمل بار هستند و یا اینکه به دلیل تاخیر در بارگیری با مشکلات ترافیک شهری و شلوغ بودن خیابان ها مواجه می‌شوند و به دنبال آن ساعاتی را در راه سپری می‌کنند تا به مقصد برسند و بنابراین ممکن است دیر به مقصد برسند.

۲- عدم دقت در حمل و نقل وسایل

در حوزه حمل و نقل درون و یا برون شهری رعایت دقت در طول دوران اسباب کشی از جمله موارد مهم و ضروری به شمار می‌رود. چه در نحوه بسته بندی و چه در نحوه انتقال وسایل می‌بایست دقت لازم برای رعایت نکات ایمنی و بهداشتی صورت گیرد. با رخ دادن کوچکترین سهل انگاری در کار حمل و باربری ممکن است خسارتی جبران ناپذیر به طرفین قرارداد شرکت های باربری وارد شود. گاهی اوقات بی دقتی در جابه جایی ابزار و وسایل منجر به شکستن و یا خراب شدن وسایل می‌شود که باعث ناراحتی افراد می‌‌شود و خاطره ای تلخ از اسباب کشی را در ذهن آنها ایجاد می‌کند.

۳- حمل ناصحیح بار

عدم توجه به روش های اصولی و درست حمل بار باعث بروز انواع ناراحتی های جسمی برای کارگران حمل بار می‌شود و برخی اوقات نیز حمل نادرست بار موجب آسیب زدن به محتویات داخل کارتن ها و خرابی وسایل می‌شود. برای انتقال بار بایستی از روش های استاندارد حمل و نقل استفاده کرد.

۴- استفاده از کارتن های نامرغوب

جنس کارتن هایی که برای بسته بندی استفاده می‌شوند خیلی مهم و در تامین کیفیت باربری موثر است. استفاده کردن از کارتن هایی که جنس محکم و مقاومی ندارند و تحمل فشار ناشی از بار را ندارند موجب از بین رفتن کارتن و در نهایت خراب شدن اثاثیه می‌شوند. شرکت های حمل بار برای انواع بسته بندی، جعبه های مقوایی و ضخیم مخصوصی را تولید و تهیه می‌کنند که با در اختیار گذاشتن آنها برای مشتریان خود آرامش و آسودگی خیال را به ارمغان می‌آورند.

با توجه به مسافتی که برای جابه جایی در نظر گرفته می‌شود شرکت های باربری انواع جعبه ها و کارتن‌ها را در جنس ها و اندازه های مختلف به مشتریان خود معرفی می‌کنند و به درخواست مشتری در اختیارشان می‌گذارند.

۵- کارگران نابلد

آموزش دادن به نیروی کار از طرف شرکت های باربری جزء اصلی ترین وظایف آنهاست. کارگران تازه کار و یا کارگرانی که نحوه انتقال ابزار و وسایل را به درستی نمی دانند، هم خود دچار سردرگمی می‌شوند و هم فرایند اسباب کشی را مختل می‌کنند. بنابراین لازم است که قبل از اعزام آنها برای جابه جایی، آموزش هایی در رابطه با کار حمل و نقل به آنها داده شود تا بتوانند در زمان جابه جایی وظیفه خود را به صورت حرفه ای انجام دهند.

۶- بسته بندی نامناسب

طرز بسته بندی کردن وسایل علاوه بر دقت و حوصله به خلاقیت و آگاهی نیز نیازمند است. اینکه چگونه و با چه نوع جعبه ای وسایلمان را بسته بندی کنیم به دانش و تجربه ما بستگی دارد. بعضی اوقات بسته بندی نادرست منجر به صرف زمان بیشتر برای جا به جایی می‌شود و یا هزینه و نیروی کار بیشتری را صرف نقل و انتقالات می‌کند. بهتر است برای بسته بندی ابزار و وسایل مورد نظرمان از افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند کمک بگیریم.


اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران