اتوبار تکبار

نکات لازم جهت حمل اثاثیه و انتخاب شرکت مناسب باربری

حداقل با 3 شرکت حمل بار و اثاثیه مذاکره کنید ، ار آنها بخواهید که به جای ایمیل و شماره تلفن ، حضورا به منزل یا محل کارتان بیایند و شرایط را بسنجند . تکلیف خانه را انجام دهید : در مورد شرکت های باربری و شرایطشان کمی تحقیق کنید زیرا شرکت های باربری قسمت بزرگی از شکایات مردم را در بر دارند

نکات لازم جهت حمل اثاثیه و انتخاب شرکت مناسب باربری
نکات لازم جهت حمل اثاثیه و انتخاب شرکت مناسب باربری
نکات لازم جهت حمل اثاثیه و انتخاب شرکت مناسب باربری

اگر خودتان اثاث کشی کنید حتما هزینه کمتری را می پردازید . البته شرکت های باربری در زمینه بسته بندی ، وسایل و روش هایی دارند که به مشتریان خود ارائه می کنند . 

اما نکاتی که باید قبل از شروع این پروسه به آن توجه کرد عبارتند از :
کار هایی که باید بکنید ، چقدر بزرگ است : تفاوت در میزان بار است . اگر نوجوانی هستید که از کالج به خانه یا برعکس در حال حرکتید ، بسته بندی اثاثیه بسیار راحت تر از اینست که به خانه ای چند خوابه در حال حرکت باشید .
استقامت شما و کسی که به شما کمک می کند : حواستان باشد که خود را خیلی خسته نکنید . عجله به هیچ چیزی کمک نمی کند .چه جسمی و چه روانی .
هزینه ها بیشتر از آنچه فکر می کنید خواهد بود : هزینه لوازم (جعبه، نوار، نشانگر، نایلون حباب ، طناب) ، بنزین و یا هزینه شام و ناهار کسانی که به شما کمک می کنند ، از مواردی است که شاید غیر منتطره باشد .
چگونه شرکت یا هر سرویس دهنده ی باربری و اسباب کشی را استخدام کنیم ؟
حواستان به زمانبندیتان باشد : در اوایل و اواسط ماه معمولا اسباب کشی بیشتر انجام می شود ، در روز های آخر هفته نیز به همین ترتیب است .پس شاید مفید باشد که مرخصی بگیرید ، روزی در وسط هفته را انتخاب کنید تا کیف پولتان کمی سود کند .
بعضی از کارهای اسباب کشی را خودتان انجام دهید : جعبه هایتان را ببنید ، فرش را جمع یا لوله کنید ، تخت یا میز و وسایلی که نیاز به جداسازی دارند را جداسازی کنید .
اگر کسی را استخدام می کنید : حواستان باشد که شما می خواهید کسی که استخدام کرده اید مطمئن ، مواظب و دقیق باشد و شما را بیش از حد سرکیسه نکند.
حداقل با 3 شرکت حمل بار و اثاثیه مذاکره کنید ، ار آنها بخواهید که به جای ایمیل و شماره تلفن ، حضورا به منزل یا محل کارتان بیایند و شرایط را بسنجند .
تکلیف خانه را انجام دهید : در مورد شرکت های باربری و شرایطشان کمی تحقیق کنید زیرا شرکت های باربری قسمت بزرگی از شکایات مردم را در بر دارند.
کمی از بار خود را سبک کنید : به نحوی که وسایلی که لازم است را برای فروش ، خیریه یا دور انداختن جدا کنید .
ذخیره پول برای وسایل بسته بندی : به جای خرید جعبه از جعبه های مجانی استفاده کنید ، از سوپرمارکت ها یا جا هایی که کارتن عمده به قیمت ارزان می فروشند خرید کنید .


اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران