اتوبار تکبار

حمل اثاثیه منزل

اگر چه حمل اثاثیه منزل توسط شرکت های باربری انجام میشود اما حمل اثاثیه و اسباب کشی با باربری و حمل بار تفاوت زیادی دارد. کارگران حرفه ای اسباب کشی بخوبی میدانند که اسباب و اثاثیه با سایر بارها متفاوت است و با احتیاط کامل و تجربه بالا یک پروژه اسباب کشی را با موفقیت به اتمام میرسانند

حمل اثاثیه منزل در تهران | اسباب کشی و حمل اثاثیه | 22142131 | حمل بار تهران
حمل اثاثیه منزل در تهران | اسباب کشی و حمل اثاثیه | 22142131 | حمل بار تهران
حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل در تهران

همانطور که در بالا اشاره شد حمل اثاثیه توسط شرکتهای حمل و نقل و باربری انجام میشود. لازم است بدانیم که کارگران اسباب کشی تفاوت زیادی با کارگران باربری دارند. در واقع کارگران اسباب کشی متخصص حمل اثاثیه منزل ( یا اداری ) هستند !

اتوبار تکبار تهران به عنوان یک شرکت باربری معتبر و متخصص در حمل اثاثیه منزل در تهران خدمات اسباب کشی شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با دقت و کیفیتی غیر قابل رقابت و تعرفه ارزان در کلیه مناطق تهران بزرگ انجام خواهد داد.

تفاوت اسباب کشی و باربری

اسباب و اثاثیه منزل یا شرکت، مجموعه از وسایل هستند که هریک شرایط نگهداری و حمل و نقل متفاوتی را دارند. به عنوان مثال حمل و جابجایی ظروف شکستنی تفاوت قابل ملاحظه ای با جابجایی مبلمان دارند. دقتی که برای جابجایی پیانو باید لحاظ شود بسیار بیشتر از یک بسته یا پکیج لباس است.

کارگران باربری معمولا کالایی مشخص و یا با تنوع بسیار کم را در بسته های تقریبا یکسان از محلی مشخص تحویل گرفته و به کامیون منتقل میکنند.

بنابراین حمل اثاثیه منزل را نباید با باربری مقایسه کرد. کارگران اسباب کشی متخصص حمل اثاثیه هستند !

کارگر حمل اثاثیه منزل

احتیاط و دقت، انضباط و برنامه ریزی و تعهد و مسئولیت پذیری همراه با قدرت بدنی بالا جزو خصایص یک کارگر اسباب کشی حرفه ای است.

خدمات حمل اثاثیه منزل

محدوده و مناطق تحت پوشش

کلیه مناطق شمال و مرکز تهران تحت پوشش خدمات اتوبار تکبار تهران هستند. مناطق 1 - 2 - 3 - 6 بطور کامل و سایر مناطق بصورت محدود و محله ای تحت پوشش اتوبار تکبار هستند. جهت آگاهی با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید

- جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در محدوده طرح ترافیک محدودیت هایی وجود دارد که نیاز به هماهنگی قبل از رزور سرویس های حمل اثاثیه میباشد.

حمل اثاثیه از تهران به شهرستان

اسباب کشی بین شهری یکی از سرویس های ویژه اتوبار تکبار تهران است که با سرویس های ویژه باربری و حمل اثاثیه بین شهری صورت میگیرد.

مسافت زیاد، چیدمان اثاثیه و نوع جاده طبیعتا میتواند خساراتی را به با بیاورد. برای جلوگیری از این موضوع داشتن بیمه باربری و رعایت اصول چیدمان اثاثیه نقش بسزایی در انجام موفقیت آمیز اسباب کشی خواهد داشت.

اسباب کشی بین شهری از تهران به

سایر شهرهای استان تهران، قم، قزوین، اصفهان، کردستان، اراک، همدان، شیراز، سمنان، مشهد، گیلان، مازندران، گلستان

با قیمت مناسب و سرعت بالا توسط اتوبار تکبار انجام میشود. همچنین برای اطلاع از سرویس دهی در استان و شهرستان مورد نظر خود با شماره تلفنهای اتوبار تکبار تماس حاصل نمایید.

حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی حرفه ای با اتوبار تکبار

ماشین های مجهز و مدرن، تجربه و رزومه درخشان، همکاری با بهترین و خوش اخلاق ترین کارگران حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و قیمت منصفانه از ویژگیهای برجسته اتوبار تکبار تهران است.

تجربه خوب اسباب کشی با اتوبار تکبار تهران پاسخی به اعتماد شما مشتریان گرامی است.

اتوبار و باربری تکبار تهران بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات

تماس ↓ بگیریدشمال تهرانمرکز تهرانغرب تهران